TE Connectivity 75KEPS10BBSWHM
In Stock: 1504
MOQ: 1
5 Price Tiers
TE Connectivity 75KEPS10BBSWHM technical specifications, attributes, parameters.
Category:Electronic Filters/Power Line Filter Modules
Product Status:Active
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C
Mounting Type:Chassis Mount
Approval Agency:CSA, UL
Termination Style:Terminal Block
Configuration:Single Stage
Current:75 A
Filter Type:Three Phase (Wye)
Voltage - Rated D C:-
Voltage - Rated A C:520V
Voltage - Rated A C ( Phase to Ground/ Neutral):-
Voltage - Rated A C ( Phase to Phase):-
Frequency - Operating:50 ~ 60Hz