Diotec Semiconductor SMF200CA
In Stock: 2727
MOQ: 1
2 Price Tiers
Diotec Semiconductor SMF200CA technical specifications, attributes, parameters.
Category:Circuit Protection Devices/TVS - Diodes
Product Status:Active
Operating Temperature:-50°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff ( Typ):200V
Voltage - Breakdown ( Min):224V
Voltage - Clamping ( Max) @ Ipp:321V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):620mA
Power - Peak Pulse:200W